Nejen zdravotnický brand a taky sen dvou holek vnést do českého zdravotnictví trochu kreativity.

Celé to začalo v létě roku 2017, kdy dvě kamarádky z gymplu, které našly zalíbení ve stejném oboru, dostaly nápad udělat české zdravotnictví o trochu hezčí - Jana, absolventka ergoterapie na FZS UJEP a zdravotnického záchranářství, a Klára, absolventka bakalářské i magisterské ergoterapie na 1. LF UK a speciální pedagogiky na PF UJEP.

Po měsících plánování, počítání, navrhování, hledání a realizací jsme 1. února 2018 spustily prodej produktů našeho brandu na facebookové stránce. První designy jsme cílily na ergoterapii a fyzioterapii, o pár týdnů později jsme rozšířily nabídku o další obory a od té doby se sortiment značky rozšiřuje napříč spektrem zdravotnických oborů.

O čtyři měsíce později, v červnu 2018, jsme vytvořily zbrusu novou platformu, e-shop jak se sluší a patří 🤩

A v únoru 2023 jsme společně oslavily 5 let na trhu a zároveň rozdělily naše business cesty. Od té doby tedy za chodem e-shopu stojím já, Jana, která se uměla dobře vdát 🥰 a zachovat tak osobitost iniciálů značky.

Děkuji, že se mnou podporujete cestu za naším původním snem, sledovat ji můžete také na facebooku a instagramu nebo pod hashtagem #jksuitup, #nejenzdravotnickýbrand a #zatrochukreativity

Za JK - Jana Kolářová ❤️