Nejen zdravotnický brand a taky sen dvou holek vnést do českého zdravotnictví trochu kreativity.

Jmenujeme se Jana, absolventka ergoterapie na FZS UJEP a studentka zdravotnického záchranářství, a Klára, absolventka ergoterapie na 1. LF UK a studentka speciální pedagogiky na PF UJEP. Mimo to jsme taky nejlepší kamarádky z gymplu, které našly zalíbení ve stejném oboru a v létě 2017 dostaly nápad udělat české zdravotnictví trochu hezčí.

Po měsících plánování, počítání, navrhování, hledání a realizací jsme 1. února 2018 spustily prodej produktů našeho brandu na facebookové stránce. První designy jsme cílily na ergoterapii a fyzioterapii, o pár týdnů později jsme rozšířily nabídku o další obory a od té doby se snažíme vyjít vstříc co nejširšímu spektru zdravotníků.

A o čtyři měsíce později, v červnu 2018, jsme vytvořily zbrusu novou platformu, e-shop jak se sluší a patří, a opět s dalším rozšířením sortimentu :)

Děkujeme, že nás podporujete na cestě za naším snem, sledovat ji můžete také na našem facebooku a instagramu nebo pod hashtagem #jksuitup, #nejenzdravotnickýbrand a #zatrochukreativity

Za JK - Jana a Klára